ODEBÍRAT NOVINKY

ZÁŘÍ(ME) V KUCHYNI

MILÉ ŽENY,
léto tak rychle uteklo... a já se přiznám, že to byla pro mě nová a velká zkušenost - dva měsíce se 4 dětmi. Ano, i před tím jsem své dny trávila se 4 dětmi, ale přeci jen nejmladší byla trochu mladší, dvojčátka chodila jednou v týdnu do lesní školky a nejstarší chodil už denně do svobodné školy. A najednou se plně, každý den věnovat 4 dětem. No, měla jsem trochu obavu, ale užili jsme si to vskutku skvěle. Asi opravdu, když už člověk nemůže, tak může ještě 3x tolik :) Snad i vy jste měly krásné a obohacující prázdniny.

A co chystám teď v nejbližších týdnech?

Už tuto sobotu 14. 9. 2019 se můžeme potkat na veletrhu KOUZLO NOŠENÍ v hotelu International na Praze 6. Bude to opravdu velkolepé a za symbolické vstupné, tak neváhejte! Více informací o celé akci najdete zde: http://www.kouzlonoseni.cz/ Se mnou se můžete potkat na workshopu TANDEMOVÉHO VÁZÁNÍ od 10:45 h nebo na přednášce SEZNAMTE SE S BLW od 12 h. Ráda vás i potkám a popovídám si ve veletržní části.

Chcete zářit v kuchyni? A ještě k tomu zdravě? Pak si nenechte ujít kurz NAUČTE SE VAŘIT ZDRAVĚ - 21. 9. 2019 od 10 h u nás v Knínicích. Naučíte se vařit a připravovat spoustu zdravých dobrot, získáte užitečné recepty, pochutnáte si a nejen to, ale prožijeme spolu příjemný den v ženském kruhu plném sdílení v krásné atmosféře našeho venkovského stavení. A děti samozřejmě můžete vzít s sebou. Bližší informace najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-vareni/naucte-se-varit-zdrave

Pro ty, kteří jste z Litoměřic a okolí a máte "školkové" děti, připojuji ještě jednu novinku, na které v současné době pracuji. V Třebušíně se od října chystáme otevřít Komunitní lesní skupinu, která zatím bude fungovat na principech vzájemného hlídání s programem a do budoucna, až vytvoříme komunitu a podle zájmu, bychom fungovali jako běžná dětská skupina, kde je možné děti dát bez nutnosti vlastního zapojení se do programu. V případě zájmu se mi ozvěte a já vám pošlu podrobnější informace.

Pro všechny pak připomínám, že nabízím INDIVIDUÁLNÍ KURZY vázání šátku, nošení dětí, zdravého přebalování a zdravého vaření, stačí se mi ozvat. Témata můžeme probrat nejen osobně, ale také přes skype. Skupinové kurzy jsem v současné chvíli omezila, neboť připravuji několik větších projektů, které si žádají svůj čas, stejně jaké mé děti.

A na závěr ještě jedno malé překvapení... pokud máte zájem přijít na Kouzlo nošení, tak nyní POZOR! První, která se mi ozve, pošlu vstupenku zdarma, jako malé poděkování za vaši přízeň a zájem o mou práci a kurzy.

Přeji vám poklidné září a voňavé chvíle ve vaší kuchyni... Lucie Ernstová, lektorka

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
09.09.2019 00:31:12
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one