ODEBÍRAT NOVINKY

VÝHODY RODIN S VÍCE DĚTMI

KRÁSNÝ DEN, MILÉ ŽENY!

Poslední dobou se potýkám stále častěji s komentáři na adresu své rodiny, možná je to i vlivem nejrůznějších vládních opatření a nervozity, která všude panuje kolem počtu lidí, kteří se mohou společně vídat. Kdykoli někam vyrazíme s dětmi, všichni se za námi otáčejí a komentují, že je nás nějak moc ;) Nemyslím si... je to velice relativní. Ale dnešní společnost bohužel větším rodinám právě moc nefandí...
Také na vás všichni koukají, když jdete s dětmi do města nebo kamkoli? Připojuji trochu povzbuzení, že v tom nejste samy.
A pro ty, co větší rodinu nemají poodhalím pár tajemství ze zákulisí rodinného života s více dětmi:

https://lucieernstova.cz/vyhody-rodin-s-vice-detmi/

Pokud jste si ještě nestáhly můj e-book zdarma Z USTARANÉ MÁMY K RADOSTI S DĚTMI - https://lucieernstova.cz/ebook-zdarma/ , vřele doporučuji najít si chvilku času a pročíst si 10 zaručených jednoduchých tipů, jak si zpříjemnit mateřství, které je - co si budeme povídat - místy opravdu náročné, únavné nebo vyčerpávající.

https://lucieernstova.cz/ebook-zdarma/

Já právě připravuji krásnou knihu PORODNÍCH PŘIBĚHŮ, která již brzy spatří světlo světa. A také videa na témata mých kurzů, které jsem v minulosti nabízela na skupinových kurzech: www.casprorodinu.cz Můžete se těšit na kurzy zdravého vaření, vázání šátku i praktických návodů, jak si uspořádat domácnost a mít více času na sebe i s dětmi.

Určitě se máte na co těšit, a stojí za to sledovat můj web i blog či fb skupinu: https://www.facebook.com/RadostSdetmi.RadostSdvojcaty

Mějte krásné dny, plné radosti a užívejte jara!
Vaše Lucie

www.lucieernstova.cz
23.03.2021 12:54:56
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one