ODEBÍRAT NOVINKY

Spokojená máma na FB!

MILÉ MÁMY!

V novém roce jsem pro Vás připravila několik novinek a změn, které se Vám doufám budou líbit a hlavně Vám budou k užitku.
Dnes první z nich... založila jsem uzavřenou FB skupinu Spokojená máma a všechny Vás zvu, abyste se k ní přidaly zde: https://www.facebook.com/groupinvite/ATXTju2gBGVm7kDOQEgEyUu5KwvyYbDFbwVSR5pchJbLxPaDQsKTafCcXI9oYlYHn_xY_E_Hl-F7uYkLLsOgAOBuLkA5URzjOFrtkHMJuQ7o5n0hFBDiYA_86eAUB0mZuTW4PtQQZXZvU_gCFUP9yG3LXSeCLXgR43NFMYkXArqR0tTBJdsWLGTzDTlLlN-UlBR4BvlBGw7lOyf8ssWefH8y

Skupina slouží ke sdílení Vašich zkušeností s tématy těhotenství, mateřství, kontaktního rodičovství (nošení dětí, zdravé přebalování, BKM, přirozené těhotenství a porod, společné spaní, výchova dětí atd.) a rodičovství vůbec, zdravého stravování, ekodomácnosti, ekohygieny, ..., zkrátka zdravého a přirozeného životního stylu a mateřství. Můžete zde připojovat i různé tipy, jak si život s dětmi usnadnit, osvědčené recepty a cokoli budete potřebovat. Budu ráda i za Vaše dotazy a podněty ke kurzům. Pozvěte do skupiny i své přátele.

Těším se na Vaše příspěvky!
Spokojená máma Lucie
02.01.2015 11:54:26
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one