ODEBÍRAT NOVINKY

PRÁZDNINY SE BLÍŽÍ!

ŽENY MILOVANÉ,

vím, že se blíží prázdniny a brzy se všichni rozjedeme za odpočinkem na dovolené. Přesto mám pro vás jednu SPECIÁLNÍ NABÍDKU.

Pokud pořádáte nějakou akci a chcete ji zpestřit, ráda pro vás i o prázdninách uspořádám RITUÁLNÍ CHRÁMOVÝ TANEC na míru. Je vhodný i pro ženy, které nikdy netančily, tancem vás provedu. Chrámový tanec se hodí na ženské kruhy, posezení s kamarádkami, různé rituály, svatby, oslavy narozenin, víkendové pobyty apod. Není na překážku ani pokud jsou na akci také muži. Mám s tím velmi dobré zkušenosti. Všichni byli vždy nadšení, ženy především.

Na vaší akci vás mohu doprovodit také hrou na SUNDRUM - nádherný sluneční buben, která má meditativní léčivé vysokovibrační tóny. Je vhodný nejen na akce a rituály, ale také jako hudební doprovod k meditacím, cvičením např. jogy, vernisážím, obřadu svatby, pohřbu apod.

Jestli chcete ochutnat a zažít naživo, srdečně zvu tuto středu 22. 6. 2022 od 18 h do LITOMĚŘIC:
Pokud rády tančíte a ještě máte o prázdninách nějaký prostor, rozhodně vám doporučuji akce, kam jezdím pravidelně já a letos pojedu taky.
Jsou to taneční víkendy s tanečnicí a choreografkou MIRKOU PAPAJIKOVOU, vedoucí našeho tanečního souboru DIVÉ ŽENY, jehož jsem součástí.

- Mirka dokáže vytvořit tak laskavou a přátelskou atmosféru, že i když tam nikoho neznáte, cítíte se být od začátku součástí.
- Budete mít příležitost se za těch několik intenzivních dní neuvěřitelně posunout v tanci, pohybu a všímavosti ke svému tělu, k jeho potřebám a možnostem.
- Překonáte spousty svých limitů, možná i strachů, a to vše v jemnosti a pozornosti.
- Potkáte mnoho úžasných žen, s nimiž můžete navázat přátelství. Já s mnohými dodnes tvořím, i když jsou třeba z opačného konce republiky.
- Součástí je i fotografování, díky kterému určitě rozkvetete a ještě více se usídlíte ve svém krásném těle.
- Bude o vás s láskou pozorností pečováno. Pobyty jsou v krásném prostředí, s jezírkem na koupání a také skvělým zdravým jídlem.
- Můžeme se tam společně potkat, já určitě pojedu také. A budu vás při cvičení či meditacích a odpočinku doprovázet na sundrum.
Pokud jste z Prahy a okolí, pak vás v říjnu zvu na další reprízu našeho tanečního představení ŽENA JE ZMĚNA - na premiéře byla i má 4-letá dcera a moc si to užila, takže pokud víte, že zvládne, klidně vezměte i děti.

Moc se na vás těším!
Přeji vám krásné dny a užívejte léta!
Vaše LUCIE

www.lucieernst.cz
www.lucieernstova.cz
20.06.2022 16:07:11
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one