ODEBÍRAT NOVINKY

POTĚŠTE SE v LISTOPADU

MILÉ ŽENY,

přišly mrazy a chlad, ale to by nás rozhodně nemělo odradit od prožívání radosti, tepla a spokojenosti. Pokud byste chtěly vyrazit samy nebo i se svými dětmi někam do příjemné společnosti podobně naladěných lidí a společně prožívat chvíle laskavosti, propojení, sounáležitosti a společné radosti, srdečně zvu na několik úžasných akcí.
- Už tuto středu 23. 11. od 19:30 h v Divadle Mana, Praha-Vršovice, máte poslední možnost v letošním roce shlédnout naše tanečně divadelní představení ŽENA JE ZMĚNA, choreografky Mirky Papajikové, ve kterém také tančím.
Dnes o půlnoci končí předprodej ZVÝHODNĚNÝCH VSTUPENEK, tak pokud se chystáte, neváhejte. Pak už budou k dostání jen na místě za plnou cenu.
Představení má nádherné ohlasy, rozvíjí silná ženská témata proměnlivosti a propojení s přírodou. Je určitě vhodné i pro muže a děti. Moje děti (4-10 let, kluci i holky) byly všechny a byly opravdu nadšené. Stejně jako mnoho mužů.
- 28. 11. od 15:30 h v A-centru, Praha-Karlín budete mít příležitost propojit se se svou dcerou a ostatními maminkami s dcerkami v tanci, sdílení a společném tvoření a bytí. Jsou to vždy úžasné a podporující chvíle. Přijďte se o tom přesvědčit.
- 28. 11. od 18 h v Dračím Blahu, Jánská 8, Praha. Kouzelné setkání v propojení žen v nádherném zákoutí Malé Strany.
- 11. 12. od 10-17 h v Dračím Blahu, Praha-Malá Strana. Laskavé celodenní setkání žen v propojení a tanci pro léčení vašeho lůna a ženské moudrosti.

Přijďte poznat a zakusit sílu ženského setkávání v tanci. Odevzdat se plynutí a nádherným ženským energiím, najít svou podstatu, svou pravou tvář. Zkoumat, kdo vlastně jsem, co v životě potřebuji a jak se mohu realizovat. To vše s nohama pevně spojenýma se zemí, v lásce a jemnosti.

Moc se na vás těším, co společně prožijeme a vytvoříme. Tanec je nejkratší cestou k ženské podstatě.

Mějte krásné dny!
Vaše Lucie
21.11.2022 12:18:09
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one