ODEBÍRAT NOVINKY

Nový newsletter září 2014

Milé mámy!
Jak jsem slibovala, konečně si mi podařilo dokončit mé webové stránky: www.spokojenamama.eu , snad se vám budou líbit!

Na jednom místě zde najdete kurzy, kterými bych Vám ráda usnadnila těhotenství, dobu po porodu i život s většími dětmi. Jedná se širokou nabídku kurzů o zdravém vaření a stravování, nošení dětí a vázání šátku, zdravém přebalování, učení na nočník ad. Podpůrné skupiny i kurzy pro nastávající maminky a především individuální poradenství šité na míru vašim požadavkům.
V rubrice recepty budu postupně doplňovat recepty k jednotlivým kurzům, takže doporučuji stránky pravidelně sledovat, o novinkách Vás samozřejmě budu vždy informovat (pokud se na stránkách zaregistrujete).

Těším se na Vaše náměty a dotazy: http://spokojenamama.eu/informace/reference-a-hodnoceni, abych mohla kurzy připravit podle vašich potřeb a zájmu. Budete tak moci na kurzech najít přesně to, co hledáte.

Přeji Vám krásné dny s Vašimi dětmi a chuť být také spokojenou mámou!
Lucie Ernstová

PS: Budu ráda, pokud mé stránky doporučíte svým známým a lidem, které by také mohly zajímat.
letím.jpg
Vzpomínka na slunečné léto!
Vypadá to, že teplé a slunečné dny už pomalu skončily, proto připojuji vzpomínku na horké chvíle z léta. Snad vás zahřejí stejně jako mě!
Moc jsme si je s Theodorkem užili a teď si všechny okamžiky pečlivě shromažďujeme do alba, aby nás zahřály v nadcházejících měsících podzimu a zimy :)
Zkuste si taky najít chvilku a udělat si takový malý "vohřejváček" na konec roku, určitě se bude hodit.
23.09.2014 09:36:11
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one