ODEBÍRAT NOVINKY

Nový newsletter říjen 2014

MILÉ SPOKOJENÉ MÁMY!
Září uteklo nějak hodně rychle a podzim je už opravdu tady, snad ještě bude chvíli teplý a slunečný, aby nám ještě dozrála úroda a děti mohly ještě skotačit venku. Také v říjnu se můžete těšit na další kurzy ZDRAVÉHO STRAVOVÁNÍ...

KURZY NA ŘÍJEN:

Naposledy v tomto roce můžete navštívit BYLINKY A NATĚ VE ZDRAVÉ KUCHYNI, kde si řekneme, co ještě můžete do své kuchyně přinést než napadne sníh a jak bylinky a zelené natě v kuchyni využívat. Bližší informace a přihlášení zde: .... tak neváhejte, kurz bude už toto pondělí a další až na jaře.
Nově jsem pro vás připravila ZDRAVÉ SLADKÉ DOBROTY, aby jste vy i vaše děti mohli mlsat zdravě a zpříjemnit si tak studené dny, kdy má člověk na pečení i výrobu laskomin více času i chuti:
Mnoho z vás si ve svých hodnocení kurzů poslesklo, že byste uvítali také praktický kurz vaření. Chvíli mi trvalo než jsme našli vhodný prostor, který by se dal využít. Podařilo se! Tak doufám, že využijete možnosti a přijdete si společně se mnou uvařit. Moc se na Vás těším!
A samozřejmě další již tradiční kurzy, které naleznete v kalendáři akcí na: http://spokojenamama.eu/informace/kalendar-akci nebo na stránkách Brány k dětem: http://www.branakdetem.cz/kurzy.php?mesic=2014-10&l=1
Neváhejte také využít individuálních kurzů, na kterých se budu věnovat pouze vám osobně v termínu a čase, který vám bude vyhovovat: http://spokojenamama.eu/informace/poradenstvi
VYHODNOCENÍ ANKETY:

Velmi děkuji všem, které jste si našly čas a napsaly mi zpětnou vazbu ke kurzům, které jste navštívily. Jsem potěšena, že se vám kurzy líbí a budu se snažit je stále vylepšovat, abyste na nich opravdu našly to, co hledáte. Vaše připomínky a doporučení jsem si vzala k srdci a postupně se vám budu snažit vyjít vstříc, protože většiny z nich jsem si sama vědoma a chtěla jsem je změnit:
V říjnu jsem pro Vás připravila celodenní praktický kurz vaření (viz výše); na své stránky budu postupně doplňovat recepty z kurzů, abyste je měly kdykoli k dispozici i s lákavou fotkou pokrmu :); v kurzovně Brány k dětem přibyly nové hračky a prostor se vylepšil tak, aby tam bylo více místa a děti měly prostor pro hraní; počty účastnic jsem nastavila tak, aby i při plné obsazenosti kurzu bylo místo pro všechny. A na dalších budu pracovat, aktuálně vymýšlím, kam dávat ochutnávku, aby na ni děti nedosáhly :)

Kurz zdarma ode mě získává: Kateřina Janská
50% slevu na kurz získávají: Lenka Dvořáková, Adéla Šuchmanová, Veronika Tománková a Linda Domanská
Výherkyním gratuluji a poukázku na slevu pošlu samostatně. A vy ostatní nemusíte být smutné, soutěží bude ještě určitě dost!

Děkuji, že moje stránky www.spokojenamama.eu sdílíte se svými přáteli a známými!

Přeji všem hezký podzim a těším se na vás na svých kurzech! Spokojená máma Lucie
01.10.2014 15:11:15
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one