ODEBÍRAT NOVINKY

Nová spokojená máma

MILÉ SPOKOJENÉ MÁMY!

Omlouvám se za delší mlčení, ale nebojte se, život běží na plné obrátky! Minulý týden do naší rodiny a milovaného domova přibyla dvojčátka Hubert a Albertto, kteří se celou dobu tvářili jako holčičky. Život je plný překvapení...
a my se sžíváme.
Kluci jsou krásně dopečení, dohromady váží něco přes 6,5 kg a mají se čile k světu. Zvládáme už BKM, což se dvěma najednou není právě jednoduché, ale učíme se. Tedy hlavně já. Double kojení je taky něco neuvěřitelného... každý den nepřestávám nad tím zázrakem žasnout!
Dvojčata dávají životu úplně jiný rozměr, nějaký dvojitý :)
Naše veliká postel je plná života a já snažím být jako chobotnice. Ale užívám každého dne plnými doušky, protože vím, jak brzy ty dny uletí. Úplně jsem už zapomněla, jak úžasný je život s miminky a s dvojčátky je to dvojnásobná radost najednou. Rodičovství je opravdu zázrak!

Až budete mít někdy chuť se setkat se mnou i mými dětmi, tak od DUBNA 2016 budete mít všichni příležitost. Znovu budu pokračovat v pořádání kurzů. Seznam všech akcí najdete na: http://spokojenamama.eu/informace/kalendar-akci
Mimo Brno budeme pravidelně jezdit i do Olomouce, kde se chystá otevření nové pobočky Brány k dětem, takže budete mít možnost i tam.

Aktuální novinky sledujte ve FB skupině SPOKOJENÁ MÁMA: https://www.facebook.com/groups/831374266903677/
Tato FB skupina je pro vás pro všechny! Sdílejte své příběhy, radosti i starosti. Inspirujte ostatní svými recepty a nápady. Podělte se s námi o své zkušenosti s bezplenkovou komunikační metodou, nošením vašich dětí, společným spaním, kojením, přípravou k porodu, porodními příběhy, nebo s odplenkováním větších dětí, jejich výchovou a vedením,... zkrátka vším, co je pro vás aktuální. Pro všechno je zde prostor - pro zkušenosti, dotazy, rady, inspiraci,... Já se určitě přidám s příběhy dvojčátek!
Těším se na Vaše příběhy! Nebo pište i mě osobně: spokojenamama@seznam.cz

Přeji krásné dny a těším se na setkání s Vámi!
Vaše ještě spokojenější máma Lucie
26.02.2016 08:40:34
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one