ODEBÍRAT NOVINKY

LUCIE ERNST - vydejte se se mnou na cestu hýčkání

MILÉ ŽENY, JSEM ZPĚT!

Je to už chvíli, co jsem o sobě nedala vědět, vím. Život mě vedl trochu jinými cestičkami - možná trochu klikatými, občas náročnými, ale rozhodně úžasnými a zajímavými.

Za poslední rok, co nejmladší dcera dorostla do věku, kdy může trávit aspoň občas chvíle i beze mně, jsem čerpala mnoho energie v KRUHU ŽEN, na TANEČNÍCH SOUSTŘEDĚNÍCH, VÍKENDECH TANTRY, HUDEBNÍCH LÁZNÍCH, MASÁŽÍCH a dalších pobytech v přírodě, protože jsem opravdu hodně moc potřebovala načerpat síly po náročných letech s dětmi. Ano, mám 4 dětmi. :)
Dnes už se dvojčata chystají do 1. třídy, nejstarší syn už pomalu dokončuje 1. stupeň ZŠ a nejmladší dcera příští týden oslaví 4. narozeniny.

Uteklo to...
d.jpeg
TOHLE JSME MY...

Hodně cestujeme, taky jsme se párkrát přestěhovali, teď aktuálně žijeme v Terezíně vedle LITOMĚŘIC. Mladší 3 děti nastoupili loni v září společně do místní lesní třídy MŠ s eko programem a kluci se teď připravují do školy.
dd.jpeg
Já sama jsem zjistila, jak moc se potřebuji v MATEŘSTVÍ OPEČOVÁVAT, hýčkat, dávat si pozornost, nacházet způsoby, jak vybít zlost, jak relaxovat i jinak než spánkem, kterého se mi moc nedostávalo, a taky jak to všechno stihnout.

Je to rozhodně zajímavá cesta, a RÁDA JI S VÁMI BUDU ZASE SDÍLET.

Kdo mě sledujete na FB (Lucie Ernst), asi jste si všimly, že jsem se zase vrátila k aktivnímu tanci a hudbě:

- vedu ženské kruhy a pobyty s CHRÁMOVÝM TANCEM
- jsem součástí tanečně divadelního projektu ŽENA JE ZMĚNA
- hodně hraju na SUNDRUM, taky na kalimbu a další meditační nástroje
- věnuji se sebepéči v mnoha podobách ad.
ss.jpeg
sss.jpeg
Hlavně jsem si uvědomila, jak moc mi chybí ženská setkávání, která jsem vedla a kurzy, kterými jste prošly a kde jsem vám mohla předávat své zkušenosti, dary a svou esenci. Nyní si mě znovu zavolaly!

Ráda bych otevřela pravidelná setkávání s tancem, podpůrné skupiny pro maminky s dětmi, sbližování MÁMY & DCERY, snad časem otevřu MÁMY & SYNOVÉ, ŽENSKÉ KRUHY a připravuji také on-line program MATEŘSTVÍ S RADOSTÍ.

Protože pro mě bylo vždy nejdůležitější a nejpřínosnější osobní setkání, chystám rovněž pravidelné pobyty v přírodě, v tichu a na různých krásných místech Českého středohoří.

Setkání budou povětšinou v Litoměřicích a okolí, z Prahy je sem však pohodlné pravidelné spojení přímým autobusem z HOLEŠOVIC, nebo vlakem z HOLEŠOVIC, PODBABY či HLAVNÍHO NÁDRAŽÍ.

CO PRO VÁS CHYSTÁM:

Kdybyste měly jakékoli dotazy, napište mi.

Moc se na Vás těším! Tolik jste mi chyběly a já doufám, že má setkávání budou pro vás přínosná, nabíjející a inspirativní.

S láskou vaše LUCIE

www.lucieernst.cz
www.lucieernstova.cz
l.jpeg
20.04.2022 19:45:14
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one