ODEBÍRAT NOVINKY

LUCIE ERNST - TVOŘIVÝ PODZIM

MILÉ ŽENY,

podzim nás obdaroval těmi nejkrásnějšími dary - teplem, sluncem, barevným listím, hojností úrody a požehnáním. Pociťuji obrovskou vděčnost a radost, že i v této době se můžeme scházet a společně tvořit, vnímat a propojovat se.

Provázím nyní kurzy opět i v Praze a ráda se s vámi a vašimi dětmi znovu potkám. Pokud máte dcerku, uvolnilo se mi několik míst na dnešním Tanci ladění pro mámy a dcery. Je tedy ještě možnost se přidat. Více informací najdete v odkaze. Využijte tuto jedinečnou příležitost, jak se propojit se svou dcerou a vést ji drobnými krůčky k ženství a laskavosti.

PONDĚLÍ 31. 10. 15:30-17h, A-centrum, Praha
Dostalo se mi také krásné příležitosti provázet CHRÁMOVÝ TANEC, kterému se dlouhodobě věnuji i v Praze v DRAČÍM CHRÁMU. Je to úžasné místo plné jemných, laskavých a vyživujících energií. Přijďte se o tom přesvědčit, tentokrát je ještě volné místo - už tento týden.

ČTVRTEK 3. 11. 18-20 h, Jánská 8, Praha
Pokud se chcete do tance ponořit hlouběji, poléčit svou ženskou duši, spočinout od každodenních povinností a naladit se na své tělo, jste srdečně zvány na výživný laskavý tanec Luny. Nádherný iniciační rituál do vědomého ženství.

NEDĚLE 6. 11. 10-18 h, Jánská 8, Praha
Pokud mě sledujete na FB LUCIE ERNST, pak asi víte, že se nyní intenzivně věnuje vědomému tanci a nejen provázím ženy, ale také sama vystupuji v tanečním souboru DIVÉ ŽENY.

Ráda bych vás pozvala na další naše tanečně divadelní představení
ŽENA JE ZMĚNA.
Přijďte se naladit na MOUDROST PŘÍRODY skrze představení o proměnlivosti přírody a jejího provázání s našimi životy.
V tanci vám přiblížíme, jak se naše energie, záměry, tendence během roku mění, jak jsou jednotlivá témata důležitá pro integraci stínů i rozvinutí potenciálu, pro budování sebe-vědomí, laskavosti a vnitřní stability.
Možná i vy najdete v kole roku kompas a podporu.

ČTVRTEK 23. 11. 19:30-20:45h, Divadlo Mana, Praha
Moc se na vás těším!

Ať už v A-centru, v Dračím chrámu, v divadle nebo kdekoli na živo. Vnímám, že ty živé akce jsou nyní zapotřebí více než kdy jindy, a že je v nich obrovská síla.

Mějte nádherné dny a budu ráda za vaši zpětnou vazbu či podporu, ve formě sdílení mých akcí.

Vaše LUCIE
31.10.2022 10:25:03
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one