ODEBÍRAT NOVINKY

LISTOPADOVÝ KONGRES

MILÉ ŽENY!

Věřím, že si ještě užíváte občasných teplých dní a slunečních paprsků a i když je už chladno, tak nezapomínáte vyrážet do nádherné přírody! Ono počasí je hlavně otázkou správného oblečení. Pokud chodíte ven s šátkem (či nosítkem) a nosíte tandem nebo jako já rovnou tandem pro dvojčátka, pak by vás mohlo zajímat pár tipů, jak se správně obléci, aby byla procházka příjemná a mohli jste si ji všichni užívat, aniž byste museli spěchat domů! Doporučuji k přečtení můj článek NESEME DVOJČÁTKA ZIMOU:
http://magazin.branakdetem.cz/neseme-dvojcatka-zimou/

On-line KONGRES PRO RODIČE v minulém týdnu skončil a já všem velmi děkuji za krásné reakce, které mě moc potěšily! Mnohé i dojaly a zahřály na duši. Vůbec jsem nečekala takový ohlas. Měla jsem pocit, že téma dvojčat nebo péče o více dětí najednou zase tak moc lidí nezajímá. A jsem ráda, že jsem se spletla. Všem, kterým jsem ještě nestihla odepsat, určitě napíšu. A velmi mě těší i váš zájem o mé kurzy.
Pokud jste kongres nestihli nebo vám unikla nějaká přednáška, máte nyní možnost tento úžasný projekt o vědomém rodičovství a všech 9 videí mít k dispozici stále pro sebe nebo někoho blízkého. Můžete si jej zakoupit za minimální cenu a udělat tak někomu radost: http://kongresprorodice.cz/objednavka/?a_box=anmm9s53

Nabídku LISTOPADOVÝCH KURZŮ jsem vám už posílala, tak si dovolím připomenout aspoň některé, které by vás mohly zaujmout a nalákat:

10.11. 2016 10:30-12h ZDRAVÉ SLADKÉ DOBROTY:
https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=4859

22.11. 2016 10:15-12:30h PODPŮRNÁ SKUPINA KONTAKTNÍHO RODIČOVSTVÍ:
https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=717

22.11. 2016 14-16h KONTAKTNÍ RODIČOVSTVÍ:
https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=4861

Těším se na setkání s vámi i vašimi dětmi! Pokud jste z daleka a nemáte možnost kurzy navštívit osobně, pak připomínám, že všechny mé kurzy zdravého stravování nabízím také v elektronické podobě podle vašich individuálních potřeb. Po prostudování podkladů zodpovím všechny potřebné dotazy a individuální požadavky.

Pokud potřebujete tip na nějakou zdravou snídani, oběd, večeři či mlsku, neustále pro vás rozšiřujeme na stránkách Brány k dětem ZDRAVÝ RECEPTÁŘ. Moje recepty naleznete zde: http://kucharka.branakdetem.cz/lucie-ernstova/
Aktuální informace naleznete i na FB Spokojená máma: https://www.facebook.com/groups/831374266903677/ , stačí se připojit.

Krásné listopadové dny s vašimi dětmi (i pokud jsou ještě v bříšku)!
Spokojená máma Lucie
06.11.2016 07:33:03
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one