ODEBÍRAT NOVINKY

ČERVNOVÁ NOVINKA!

MILÉ ŽENY!

Jsem ráda, že práce na našem novém domě pokročily již do té míry, že vás konečně po delší pauze mohu opět pozvat na praktický
CELODENNÍ KURZ ZDRAVÉHO VAŘENÍ! Naučíte se mnoho nového a především, jak snadno a za chvíli připravit sobě i svým dětem zdravá a vyvážená jídla po celý den. Budeme se věnovat obilninám a luštěninám, zdravým pomazánkám, kaším, které chutnají i dospělým. Naučím vás péct kváskový chleba v troubě i domácí pekárně, pracovat s kváskem a umeleme si vlastní čerstvou mouku, s níž je chleba ještě daleko chutnější. Připravíme si zdravý a výživný oběd, opět s luštěninami a obilninami, naučím vás výrobu domácího tempehu. V kvašení budeme pokračovat i dále, připravíme si pickles - krátce kvašenou zeleninu a dám vám pár tipů, jak si doma můžete vyrábět osvěžující kvašené nápoje. A nebude chybět ani zdravá sladká tečka na závěr!
A to vše v krásném, klidném a čistém prostředí Českého středohoří ve stylové chalupě z 1. čtvrtiny 19. století s mnoha původními prvky.
Přijet můžete samozřejmě i s dětmi - malé je možné mít u sebe, pro větší je vhodné mít doprovod, je pro ně nachystaná zahrada, nedaleko dětské hřiště a uvnitř velký dětský koutek. V případě zájmu je možné zajistit i hlídání po celý den.
Přijďte se nejen něčemu novému naučit, strávit příjemný čas v ženském kruhu, ale také si odpočinout a načerpat nových sil a energie! Těším se na Vás... ale pozor, počet míst je omezen, tak dlouho neváhejte. Více informací a přihlášení najdete v odkaze. Přesné instrukce vám budou zaslány po přihlášení.

15. 6. 2019 10-18 h NAUČTE SE VAŘIT ZDRAVĚ: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-stravovani/naucte-se-varit-zdrave

Do prázdnin vás čekají ještě tyto kurzy, tentokrát v Praze na Újezdě:

23. 5. 2019 10-12 h KURZ VÁZÁNÍ ŠÁTKU - základní: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

23. 5. 2019 13-15 h CESTA K ODPLENKOVÁNÍ: https://casprorodinu.cz/kurzy/zdrave-prebalovani/cesta-k-odplenkovani

13. 6. 2019 10-12 h VYZKOUŠEJ SI NOSÍTKO: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/vyzkousej-si-nositko

13. 6. 2019 13-15 h VÁZÁNÍ ŠÁTKU NA ZÁDA: http://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/zdrave-noseni-a-vazani-do-satku

Těším se na Vás a přeji krásné dny!
Lucie - ČAS PRO RODINU
15.05.2019 10:57:28
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one