ODEBÍRAT NOVINKY

ČAS PRO RODINU 2020

MILÉ ŽENY!

Zdravím vás po delší době... věřím, že jste nastalou situaci prožily v poklidu se svými dětmi a opatření se vás zásadně nedotkla. Já jsem na nějakou dobu přerušila kurzy a trávila dny se svými dětmi, kdy jsme si osahali domácí vzdělávání, trávili čas v přírodě a odpočívali. Alespoň v rámci možností. Rozhodně jsme však nezaháleli a připravila jsem pro vás několik zajímavých novinek.

Od září 2020 otevírám v našem novém domě v Terezíně v Dlouhé ul.
LESNÍ KOMUNITNÍ SKUPINKU pro děti od 3 let. V některé dny mám ještě volné místo, pokud byste tedy věděly o někom z okolí, kdo hledá pro své dítě přátelské, tvůrčí a respektující prostředí, budu ráda za sdílení. Více info pošlu samostatně do emailu.

Od září 2020 otevřu v Terezíně také prostory nové kurzovny
ČAS PRO RODINU, kde jsem pro vás připravila pravidelná setkání i jednorázové kurzy:
PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY pro maminky s dětmi: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/podporujici-kruh-pro-mamy-s
PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY bez dětí: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/podporujici-kruh-pro-zeny-bez
CELODENNÍ KURZY VAŘENÍ a PEČENÍ, o aktuálních termínech vás budu informovat.
Budou se zde konat také INDIVIDUÁLNÍ KURZY VÁZÁNÍ ŠÁTKU, ZDRAVÉHO PŘEBALOVÁNÍ ad.: https://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/individualni-kurz-vazani-satku

Pro pražské zájemce - přímý bus jede z Prahy - Holešovic a staví na náměstí v Terezíně (2 min od kurzovny). Přímý vlak jede z Prahy (hl.n. - Holešovické nádraží - Nádraží Podbaba) do Bohušovic nad Ohří. Odtud jednu zastávku busem do Terezína.

Největší novinka, která by mohla zajímat všechny... Připravili jsme pro vás krásné UBYTOVÁNÍ v naší CHALUPĚ V KNÍNICÍCH u Touchořin. Je zde nádherná příroda, klid, úžasné vyžití pro děti a spoustu prostoru pro váš odpočinek, tvoření, výlety do okolí apod. Pokud hledáte místo, kde budete moci strávit krásné chvíle se svou rodinou či přáteli, mohl by právě WEIGLŮV STATEK být to pravé pro vás.
Více informací najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv

TĚŠÍM SE NA VÁS!
Vaše Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
tel.: 724 663 586
01.06.2020 17:28:07
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one