ODEBÍRAT NOVINKY
A JE TO KONEČNÉ TADY!

Milí příznivci kontaktního rodičovství,
je mi velkým potěšením, že vám konečně můžu představit nové místo a přednáškové centrum ČAS PRO RODINU, kde najdete podporu a porozumění na své cestě kontaktního rodičovství, návratu ke své podstatě žití a zdravého životního stylu. Je to místo ke sdílení a pravidelná setkávání s podobně smýšlejícími lidmi, kde se můžete dozvědět a naučit něco nového a zároveň strávit příjemnou chvilku v hezkém prostředí, zastavit se, najít povzbuzení a prostor pro odpočinek, vyzkoušet si a osahat zajímavé zboží.

Připravili jsme pro vás celou řadu inspirativních i praktických kurzů na témata kontaktního rodičovství - nošení dětí a vázání šátku, zdravé přebalování, bezplenková komunikační metoda, kurzy předporodní přípravy, setkání s dulou a porodní asistentkou, přípravu na kojení, léčení jizev po porodu apod. Představíme vám různá témata zdravého stravování - zdravé svačinky a přesnídávky, první příkrmy BLW, zdravé mlsání, kváskové pečení, praktické kurzy vaření a další. A mnoho zajímavých přednášek a besed o očkování, barefoot obuvi, cizích jazycích, výchově a vzdělávaní dětí, masáže, ženské kruhy, výroba domácí kosmetiky a čistících prostředku, pravidelné podpůrné skupiny a mnoho dalšího. Program stále rozšiřujeme a věřím, že si zde každý najde to své.
Zkrátka připravili jsme pro vás místo, kde se budete cítit dobře a věřím, že se k nám budete rádi vracet!

Dnes bych Vás ráda pozvala na slavnostní otevření, které proběhne v úterý
9. 5. 2017od 14 h v ČASE PRO RODINU - J. Plachty 27, Praha 5-Anděl (metro, tram Anděl, bus Na Knížecí, parkování autem v OC Nový Smíchov - 3h zdarma). Připravili jsme pro vás a vaše děti ochutnávku zdravých dobrůtek, zajímavý program pro děti a pro maminky podpůrnou skupinu. Jelikož je příští týden Evropským týdnem nošení dětí, budeme se věnovat i zdravému nošení, procvičíme si vázání a v případě zájmu vám zkontrolujeme úvazy a podpoříme vás v nošení. Určitě se máte na co těšit!

A nezapomeňte sledovat naše kurzy, první proběhnou už 10. 5. 2017. Aktuální rozpis a přihlášení najdete na stránkách Brány k dětem, která s Časem pro rodinu bude spolupracovat a na kurzech si budete moci prohlédnout a vyzkoušet právě zboží z jejího e-shopu.
Více info a přihlášení zde: https://www.branakdetem.cz/kurzy.php?lektor=&send_x=&l=1

Přidejte se k nám do komunity Času pro rodinu a neunikne vám žádná aktuální akce: https://www.facebook.com/casprorodinu.cz/
Webové stránky zveřejníme v nejbližších dnech!

Těším se na vás a věřím, že v ČASE PRO RODINU najdete prostor, kde se budete cítit jako doma, prostor plný porozumění!

Vaše spokojená máma Lucie s rodinou
02.05.2017 10:02:13
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one