ODEBÍRAT NOVINKY

BŘEZEN... za kamna vlezem!

MILÉ (a věřím, že) SPOKOJENÉ MÁMY (aspoň občas),
doufám, že už brzy přijde jaro a z poza těch kamen už budeme moci všichni konečně vylézt ven na sluníčko... už se na to moc těším!
Ráda bych vás tento týden pozvala na PODPŮRNOU SKUPINU KONTAKTNÍHO RODIČOVSTVÍ, kde se mimo vaše dotazy budeme tentokrát věnovat důležitému tématu, na něž se často ptáte, a to jak přesvědčit prarodiče našich dětí, aby akceptovali váš odlišný přístup k výchově, společné spaní, nošení, bezplenkovou komunikační metodu, kojení, zdravou stravu a další. Aby vás neodrazovali nebo ještě lépe podpořili v tom, co děláte a mohli jste se na ně obrátit. Či váš přístup alespoň respektovali. I já jsem si se svými dětmi prošla touto cestou a jsem ráda, že úspěšně. Pár střípků z našeho života s prarodiči si můžete přečíst zde - KONTAKTNÍ PRARODIČOVSTVÍ: http://radostsdetmi.cz/kontaktni-prarodicovstvi-aneb-podarilo-se-nam-zmenit-svet/
Na podpůrnou skupinu jsem pozvala svou maminku, která nám může zprostředkovat pohled zase z druhé strany a možná i objasnit pohnutky a zkušenosti našich rodičů. Tak určitě přijďte a pokud máte chuť pozvěte i prarodiče... bude to jistě úžasné setkání více generací. Moc se těším!

Takže už rozhodně za kamna nelezte, ale raději přijďte mezi nás...
9.3. 2017 10-12h PODPŮRNÁ SKUPINA KONTAKTNÍHO RODIČOVSTVÍ:
https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=4358

22.3. 2017 10-12h ZDRAVÉ SVAČINKY A PŘESNÍDÁVKY:
https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=2056

22.3. 2017 13-14:30h CESTA K ODPLENKOVÁNÍ:
https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=4856

Nabízím také individuální kurzy:
KONTAKTNÍ RODIČOVSTVÍ S DVOJČATY: https://www.branakdetem.cz/kurz.php?id=5440
NOŠENÍ DĚTÍ a VÁZÁNÍ ŠÁTKU: http://spokojenamama.eu/kurzy/noseni-deti/individualni-kurz-vazani-satku
ZDRAVÉ PŘEBALOVÁNÍ: http://spokojenamama.eu/kurzy/zdrave-prebalovani/individualni-poradenstvi

Pokud jste z větší dálky můžeme se spojit on-line přes Skype (mimo vázání šátku). V případě zájmu se ozvěte, určitě se domluvíme!

A pro všechny zájemce chystám na jaře po malé odmlce opět PRAKTICKÝ CELODENNÍ KURZ VAŘENÍ, v krásných nových prostorách nedaleko Prahy, které jistě ocení i vaše děti. Tak sledujte FB nebo aktuální zpravodajství. Už příště pošlu přesný termín s podrobnostmi.

Srdečně vás zdravím a přeji krásné, snad už jarní dny!
Spokojená máma Lucie
05.03.2017 19:59:07
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one