ODEBÍRAT NOVINKY
MILÉ KRÁSNÉ ŽENY...

Srdečně vás všechny zvu na SLAVNOSTNÍ PREMIÉRU našeho tanečně divadelního představení ŽENA JE ZMĚNA v choreografii tanečnice Mirky Papajikové.

Už TENTO PÁTEK 27. 5. 2022 od 19:30 h v divadle U HASIČU, ul. Římská, PRAHA 2.
KDYŽ ŽENA ZÁŘÍ, je to vždy nádhera.
Všichni kolem ní to vidí a cítí. Rodina, přátelé, kolegové, děti, muž i náhodní kolemjdoucí. Ale jak na to? Jak to udělat, aby žena zářila? Když se zdá, že se na nás vše valí, nevíme co dříve, vše si žádá naší okamžitou pozornost? Jak začít zářit?

STOP! Jedině stopka pomůže, opravdu! Zastavit se, uvědomit si kde jsem a co dělám a hlavně co potřebuji...Většinou potřebuji čas pro sebe, péči o sebe, hýčkání, dopřát si masáž, sníst v klidu jídlo, vypít teplý čaj, udělat něco pro svou spokojenost...Ano, to jsou ty ostrůvky radosti, které nám pomáhají, abychom zářily. Každodenní maličkosti.

Proto jsme pro vás s mou drahou přítelkyní, kněžkou, lektorkou jógy a především báječnou laskavou ženou @Lenkou Divišovou připravily vyživující odpočinkový víkend pro ženy - OCHUTNÁVÁM RADOST v nádherném prostředí obnovené historické fary Habřina u ÚŠTĚKA, okr. Litoměřice, uprostřed nádherných lesů.

Tady si dopřejeme veškerou výživu, esenci sebelásky, protáhneme tělo, zatančíme si, ponoříme se do světa vůní, masáží, hudebních meditací, vzájemného sdílení a sesterství. Záři budeme čerpat plnými doušky, abyste si ji mohly odnést do své každodennosti. Naučím vás jednoduché techniky péče o své tělo, které mi tolik pomohly, když jsem měla malé děti a času pro sebe minimum.

POJĎME SPOLEČNĚ ROZKVÉST do radosti, abyste se ve svém životě cítily dobře.
MILÉ ŽENY, JSEM ZPĚT!

Je to už chvíli, co jsem o sobě nedala vědět, vím. Život mě vedl trochu jinými cestičkami - možná trochu klikatými, občas náročnými, ale rozhodně úžasnými a zajímavými.

Za poslední rok, co nejmladší dcera dorostla do věku, kdy může trávit aspoň občas chvíle i beze mně, jsem čerpala mnoho energie v KRUHU ŽEN, na TANEČNÍCH SOUSTŘEDĚNÍCH, VÍKENDECH TANTRY, HUDEBNÍCH LÁZNÍCH, MASÁŽÍCH a dalších pobytech v přírodě, protože jsem opravdu hodně moc potřebovala načerpat síly po náročných letech s dětmi. Ano, mám 4 dětmi. :)
Dnes už se dvojčata chystají do 1. třídy, nejstarší syn už pomalu dokončuje 1. stupeň ZŠ a nejmladší dcera příští týden oslaví 4. narozeniny.

Uteklo to...
KRÁSNÝ DEN, MILÉ ŽENY!

Poslední dobou se potýkám stále častěji s komentáři na adresu své rodiny, možná je to i vlivem nejrůznějších vládních opatření a nervozity, která všude panuje kolem počtu lidí, kteří se mohou společně vídat. Kdykoli někam vyrazíme s dětmi, všichni se za námi otáčejí a komentují, že je nás nějak moc ;) Nemyslím si... je to velice relativní. Ale dnešní společnost bohužel větším rodinám právě moc nefandí...
Také na vás všichni koukají, když jdete s dětmi do města nebo kamkoli? Připojuji trochu povzbuzení, že v tom nejste samy.
A pro ty, co větší rodinu nemají poodhalím pár tajemství ze zákulisí rodinného života s více dětmi:

https://lucieernstova.cz/vyhody-rodin-s-vice-detmi/

Pokud jste si ještě nestáhly můj e-book zdarma Z USTARANÉ MÁMY K RADOSTI S DĚTMI - https://lucieernstova.cz/ebook-zdarma/ , vřele doporučuji najít si chvilku času a pročíst si 10 zaručených jednoduchých tipů, jak si zpříjemnit mateřství, které je - co si budeme povídat - místy opravdu náročné, únavné nebo vyčerpávající.

https://lucieernstova.cz/ebook-zdarma/

Já právě připravuji krásnou knihu PORODNÍCH PŘIBĚHŮ, která již brzy spatří světlo světa. A také videa na témata mých kurzů, které jsem v minulosti nabízela na skupinových kurzech: www.casprorodinu.cz Můžete se těšit na kurzy zdravého vaření, vázání šátku i praktických návodů, jak si uspořádat domácnost a mít více času na sebe i s dětmi.

Určitě se máte na co těšit, a stojí za to sledovat můj web i blog či fb skupinu: https://www.facebook.com/RadostSdetmi.RadostSdvojcaty

Mějte krásné dny, plné radosti a užívejte jara!
Vaše Lucie

www.lucieernstova.cz
MILÉ ŽENY!

Zdravím vás v tomto zvláštním čase, díky kterému můžeme všichni trávit více času s rodinou a s dětmi. Snad je to i pro vás krásný čas...Já jsem byla pilná a protože poslední rok příliš nepřeje živým kurzům a setkáním, rozhodla jsem se své zkušenosti začít předávat i on-line formou.

Na začátek bych vám ráda představila svůj nový BLOG: www.lucieernstova.cz
Jsou na něm už první články, kde sdílím střípky z našeho rodinného života, místy veselého, radostného a obohacujícího, místy náročnějšího, ale věřím, že i tak inspirativního.

Jako dárek na uvítanou jsem pro vás připravila e-book
Z USTARANÉ MÁMY K RADOSTI S DĚTMI, který si zdarma můžete stáhnout tady:
https://lucieernstova.cz/ebook-zdarma/

Ať se vám příjemně čte a budu ráda za vaši zpětnou vazbu i zkušenosti, jak se máte a co vám v tom intenzívním čase s dětmi pomáhá si ty dny užívat.

Budu ráda, když budete můj BLOG a věřím, že na něm najdete spoustu inspirace i tipů, jak se mít společně v rodině hezky. Chystám další nové e-booky, videa, meditace a už se moc těším!
Mějte hezké dny, udržujte si dobrou náladu a optimismus, to nyní všichni moc potřebujeme a ať jste především hodně zdraví...

Vaše Lucie
www.lucieernstova.cz
MILÉ ŽENY!

Na poslední chvilku se uvolnila 2 místa na ÚŽASNÝ RELAXAČNÍ VÍKEND PRO ŽENY S DĚTMI - už tento víkend 4.-6. září 2020. Minulá setkání jsme si vždy moc užily. Je samozřejmě možné přijet i bez dětí a v těhotenství. Budeme opravdu odpočívat, hýčkat se, sdílet, dýchat čerstvý vzduch, jíst zdravé jídlo, tančit, tvořit a prostě relaxovat. Zájemcům pomohu s vázáním šátku, nastavením nosítka. Těšit se můžete také na aromaterapii, relaxační cvičení a další úžasné zážitky!
Více informací a přihlášení zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/regeneracni-vikend-pro-zeny
Tak neváhejte a ozvěte se, nejpozději do čtvrtka 3. 9. 2020.
Těším se na vás!

Pokud ještě plánujete dovolenou, tak máme stále nějaké volné termíny - WEIGLŮV STATEK: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv
Apartmán je vhodný pro rodinu s 1-3 dětmi, budete mít naprosté soukromí, zahradu s altánem, ohništěm, pískovištěm a houpačkou.
Nebo můžete přijet ve skupině přátel, místa je zde dost. Pokoje jsou krásné, stylové a prostorné. Uvnitř je dětský koutek a vše potřebné pro děti.

Ráda vás potkám také na individuálních kurzech.
Přeji všem pohodové září, i pokud je plné změn a očekávání... ať je vám dobře a láskyplně... s láskou Lucie

--------------------------------
ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
tel.: 724 663 586
MILÉ ŽENY!

Už máte plány na prázdniny? Nebo stále uvažujete kam vyrazit? Nabízíme vám dovolenou v ráji - UBYTOVÁNÍ PRO RODINY v srdci Českého středohoří, v kouzelné a klidné vesničce, kde můžete odpočívat, houbařit, sbírat lesní plody, chodit se koupat, krmit koně a ovečky, nebo vyrážet na výlety do okolí. Kdo jste byli na mých celodenních kurzech, tak to zde jistě znáte. Ještě máme několik volných termínů na prázdniny. Přijet můžete samozřejmě také na podzim či v zimě, zkrátka kdykoli. Přejeďte jen s rodinou nebo i ve skupině přátel, místa je zde dost pro všechny a děti si to určitě užijí taky.

Více informací a volné termíny najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv

Pokud byste chtěly svůj čas strávit ve skupině žen, odpočinout si, načerpat inspiraci, sdílet své příběhy a prožít klidný víkend sama nebo s dětmi, srdečně zvu na REGENERAČNÍ VÍKEND PRO ŽENY: 4.-6. září 2020

Více informací a přihlášení zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/regeneracni-vikend-pro-zeny

Samozřejmě jsem pro vás k dispozici pokud byste měly zájem o individuální kurz na jakékoli téma z nabídky, on-line i osobně.
Srdečně zdravím a těším se na setkání!
S láskou Lucie

----------------------------------------
ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
MILÉ ŽENY!

Zdravím vás po delší době... věřím, že jste nastalou situaci prožily v poklidu se svými dětmi a opatření se vás zásadně nedotkla. Já jsem na nějakou dobu přerušila kurzy a trávila dny se svými dětmi, kdy jsme si osahali domácí vzdělávání, trávili čas v přírodě a odpočívali. Alespoň v rámci možností. Rozhodně jsme však nezaháleli a připravila jsem pro vás několik zajímavých novinek.

Od září 2020 otevírám v našem novém domě v Terezíně v Dlouhé ul.
LESNÍ KOMUNITNÍ SKUPINKU pro děti od 3 let. V některé dny mám ještě volné místo, pokud byste tedy věděly o někom z okolí, kdo hledá pro své dítě přátelské, tvůrčí a respektující prostředí, budu ráda za sdílení. Více info pošlu samostatně do emailu.

Od září 2020 otevřu v Terezíně také prostory nové kurzovny
ČAS PRO RODINU, kde jsem pro vás připravila pravidelná setkání i jednorázové kurzy:
PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY pro maminky s dětmi: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/podporujici-kruh-pro-mamy-s
PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY bez dětí: https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-pro-zeny/podporujici-kruh-pro-zeny-bez
CELODENNÍ KURZY VAŘENÍ a PEČENÍ, o aktuálních termínech vás budu informovat.
Budou se zde konat také INDIVIDUÁLNÍ KURZY VÁZÁNÍ ŠÁTKU, ZDRAVÉHO PŘEBALOVÁNÍ ad.: https://casprorodinu.cz/kurzy/noseni-deti/individualni-kurz-vazani-satku

Pro pražské zájemce - přímý bus jede z Prahy - Holešovic a staví na náměstí v Terezíně (2 min od kurzovny). Přímý vlak jede z Prahy (hl.n. - Holešovické nádraží - Nádraží Podbaba) do Bohušovic nad Ohří. Odtud jednu zastávku busem do Terezína.

Největší novinka, která by mohla zajímat všechny... Připravili jsme pro vás krásné UBYTOVÁNÍ v naší CHALUPĚ V KNÍNICÍCH u Touchořin. Je zde nádherná příroda, klid, úžasné vyžití pro děti a spoustu prostoru pro váš odpočinek, tvoření, výlety do okolí apod. Pokud hledáte místo, kde budete moci strávit krásné chvíle se svou rodinou či přáteli, mohl by právě WEIGLŮV STATEK být to pravé pro vás.
Více informací najdete zde: https://casprorodinu.cz/kurzy/ubytovani-pro-rodiny-weigluv

TĚŠÍM SE NA VÁS!
Vaše Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
tel.: 724 663 586
MILÉ ŽENY!
V tomto předvánočním čase v závěru roku mám takovou nostalgickou náladu, hodně odpočívám, rozjímám, užívám si provoněného domu, dětského smíchu, tepla u kamen, ženských setkání a cítím, jak to je to ono... plynutí v harmonii. Jak je to pro ženu a ještě více pro matku potřebné a nepostradatelné, aby pak ona mohla vytvořit to pravé teplo domova. To upachtěná, vystresovaná a unavená dokáže jen stěží. Pojďte se se mnou také naladit!

Abych v tom nebyla sama... připravila jsem pro vás ještě před vánocemi SETKÁNÍ s VÁNOČNÍM PEČENÍM, zdravým samozřejmě a ne s předstihem, aby vám společně upečené dobroty vydržely až k štědrovečernímu stolu.
Necháte se zlákat na ADVENTNÍ ČAROVÁNÍ v kruhu žen s voňavými dobrotami, teplým domácím čajem, praskajícími kamny a příjemné atmosféře?
V sobotu 14. 12. 2019 10-18 h, v naší chalupě v Knínicích. Více informací a přihlášení najdete zde:
https://casprorodinu.cz/kurzy/kurzy-vareni/adventni-carovani
Moc se na Vás těším!

A pokud byste měly zájem, pak nezapomeňte, že je možné využít individuálních konzultací na více témat: https://casprorodinu.cz/kurzy/individualni-kurzy-2

Mám pro vás ještě jednu novinku, kterou jsme spustili na začátku prosince. Pokud hledáte útulné a příjemné ubytování v Českém středohoří v dobré dojezdové vzdálenosti z Prahy, pak můžete u nás! V krásném autentickém klasicistním domě v centru tereziánské pevnosti města Terezína. Dům má spoustu původních prvků, je už téměř 30 let prohlášen za kulturní památku. Nachází se kousek od sjezdu z dálnice, 3 km od centra Litoměřic, z Holešovic sem jezdí každých 30 min přímý bus, který stojí ve vedlejší ulici, parkování je možné před domem. Máme pro vás připravený kouzelný apartmán, kde je možné ubytovat se i s dětmi (k dispozici po předchozí domluvě je možné zapůjčení cestovní postýlky, vaničky, nočníku, jídelní stoličky ad.). Do konce roku je už volných pouze několik termínů, tak dlouho neváhejte! Případně se na vás budu těšit v příštím roce.
Více informací zde: https://www.airbnb.cz/rooms/40299647?photo=0&s=41&user_id=311333576&ref_device_id=a7d20063ee76cf0a&fbclid=IwAR2_FS3xAuXqvXmUxoo5TotKj-gQFwbKKRqHXD-NyCbAw-HDvJTBKuQyihk&_branch_match_id=730360365129634336&_set_bev_on_new_domain=1575369708_WqsMGLr8it0biJFV&source_impression_id=p3_1575369712_vCP%2BzC%2FAvyAER6lL
Nebo mi napište či zavolejte!

Těším se na setkání s vámi a přeji příjemný adventní čas! Lucie

ČAS PRO RODINU
www.casprorodinu.cz
Lucie Ernstová
15.05.2019 10:27:46
ernstoval
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one