ODEBÍRAT NOVINKY
tt.jpeg
Je toho na vás také někdy moc a potřebujete vydechnout? Načerpat novou energii v přírodě, klidu a harmonii? Nechat se hýčkat a vyživit? Vydat se na cestu změny? Přijeďte do kruhu dalších žen nabrat sílu do dalších dní.

Srdečně vás spolu s Lenkou Divišovou zvu na výživný, relaxační, ale i zážitkový sebeláskový víkend v nádherném prostředí Českého středohoří do HABŘINY u ÚŠTĚKA (okr. Litoměřice)
V energii laskavosti, radosti a lehkosti jsme pro vás připravily čas plný vzájemného sdílení, hudební meditace s léčivým sundrumem, ranní jógu pro protažení těla, face jógu pro krásnou pleť, společný tanec, masáže, vůně, rituály, bytí v přírodě, večerní oheň, sebeláskové techniky, které můžete praktikovat v běžném životě, odpočinek a ladění se do našeho nitra, ticha a všudypřítomné krásy.

To vše v sesterské podpoře a bezpečném prostoru, který společně vytvoříme s ohledem na vaše potřeby.

Bude pro vás přichystáno lahodné a zdravé vegejídlo, formou polopenze, které s láskou a péčí chystají majitelé objektu přímo na místě.

Sejdeme se v pátek 3. 6. 2022 v 16 h u společného sdílení a večeře.
Program bude končit v neděli 5. 6. 2022 cca ve 14 h.
Po domluvě je možné zajistit odvoz z/do Litoměřic nebo Bohušovic n.Ohří na vlak.

TERMÍN: 3.-5. 6. 2022
CENA: 4200,- Kč

Aby byla vaše přihláška závazná je nutné předem na č.ú. 2901105706/2010 (nejpozději do 3. 5. 2022) uhradit nevratnou zálohu 2100,- (je možné za sebe najít náhradu). Zbytek pobytu je pak třeba zaplatit nejpozději 14 dní před jeho začátkem!

Po zaslání rezervace Vám zašlu email s podrobnými informacemi, adresou ad. Počet míst je omezen, proto doporučuji přihlásit se co nejdříve.
Moc se na vás těšíme.
TERMÍNY POBYTU:
t.jpeg
ttt.jpeg
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one