ODEBÍRAT NOVINKY

Individuální kurz vázání šátku

IMG_1884.JPG
Všem zájemkyním nabízím individuální kurz vázání dětí do šátku, v termínu a čase, který vám bude vyhovovat. Můžeme se sejít u vás doma (k ceně je připočítáno cestovné podle vzdálenosti - 5,-/km; Terezin, Litoměřice zdarma) nebo u lektorky doma (Terezín).
Kurz je vhodný pro těhotné (k dispozici manipulační panenka), maminky s novorozenci i většími dětmi. Přítomnost partnera je samozřejmostí. V případě, že kojíte nebo se potřebujete věnovat miminku, může vstřebávat informace za vás, pokud se zrovna učíte, může o něj pečovat. Nebo se můžete naučit vázat oba dva a v péči o miminko se střídat.
Nabízím také možnost tandemového vázání, a to jak dvojčátek, tak 2 dětí různého věku.
Naučíte se vázat své děťátko či dvojčátka do fyziologicky vhodné polohy, která je pro něj bezpečná a pro vás oba pohodlná. Vázat můžete s panenkou či vlastním dítětem. Naučíme se úvazy na břicho vhodné pro novorozence, příp. i větší děti. Maminkám s většími dětmi nabízím nácvik složitějších úvazů na břicho, vázání na záda, kde si také ukážeme, jak miminko na záda bezpečně dostat, nebo úvazy na bok. Pro zájemce můžeme využít i vázání s ring sling šátkem. U tandemových úvazů se naučíme úvazy podle vašich konkrétních požadavků - na břicho či břicho/záda. V průběhu vázání si řekneme vše důležité ohledně nošení dětí. Mimo vázání šátku vám rovněž mohu pomoci s nastavením vašeho nosítka. Na kurz není nutné mít vlastní šátek, ale je to samozřejmě možné. V případě zájmu vám pomohu s výběrem šátku a dalších doplňků pro nošení, podle konkrétních požadavků. Na kurzu budete mít možnost vyzkoušet i osahat si šátky různých materiálů a v případě zájmu si šátek také rovnou zakoupit (pokud jsou aktuálně v nabídce).

Na závěr poradím, jak správně při nošení sebe a miminko po celý rok oblékat. Zodpovím veškeré vaše dotazy.


DÉLKA KURZU: cca 1,5 hodiny, tandemové vázání cca 2 h

CENA KURZU:
1000 Kč/tandem 1500 Kč (maminka + miminko/a)
1400 Kč/tandem 2000 Kč (úvazy naučím oba rodiče + miminko/a)
1600 Kč/tandem 2400 Kč (2 maminky + 2 miminka nebo 2 těhotné s dvojčátky) - ZVÝHODNĚNÁ CENA!Součástí kurzu je také následná podpora formou konzultace přes email (zkontroluji úvaz na fotografii) či video hovor přes messenger nebo skype (cca 10 min), a to ZDARMA.
Je také možnost domluvit si individuální konzultaci na jakékoli další téma péče o děti (příprava na porod, kojení/tandemové kojení, bezplenková komunikační metoda, uspávání, apod.)
CENA: 1000 Kč/h.
DSC_0465.JPG
Reference:
PETRA Š.: Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za individuální kurz vázání. Kurz byl/bude pro mě velmi přínosný. Líbilo se mi, že teorii prokládáte názornou ukázkou, byl prostor pro dotazy a úvaz bylo možné si několikrát zopakovat. Už teď se těším až budu svoje "pidi" nosit všude s sebou.
VERONIKA T.: Jsem moc ráda, že jsem zvolila individuální formu kurzu. Měla jsem dostatek času se vázání naučit i znovu procvičit. Vše jste mi srozumitelně vysvětlila a měla trpělivost se mnou i dcerkou, která chtěla kojit. Konečně jsem získala jistotu, že to zvládneme. Líbila se mi i teoretická část o výhodách nošení. Jste moc milá a příjemná a oceňuji Váš osobní přístup. Taky mi moc pomohlo, že jste mi poslala odkazy na oblečení a potřeby k nošení, sama bych to dlouho hledala. Ještě jednou moc děkuji! Určitě Vás budu doporučovat dále.
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one