ODEBÍRAT NOVINKY
zdravé svačinky.jpg
Máte malé miminko a začínáte uvažovat, čím jej budete přikrmovat? Nechcete mu kupovat instantní kaše a hotové pokrmy ze skleniček, ale nevíte, jak s přípravou doma začít a hlavně co jim připravit? Nebo máte už větší děti a záleží vám na tom, aby jedly zdravě a přitom chutně a občas máte pocit, že už nevíte co jim nabídnout? Pořád připravujete skoro totéž a potřebovali byste inspiraci, jak obohatit váš jídelníček?
Pak právě pro vás je určen tento kurz!
V úvodu si povíme, co našim dětem prospívá, co by měl jejich jídelníček obsahovat a co do něj raději vůbec nezařazovat. Čím jídlo osladit a přitom se vyhnout rafinovaným cukrům. Jak se postavit k soli. Poradím vám také, jaké nádobí budete potřebovat než začnete vařit. Jakou vybírat při nákupu vhodnou zeleninu a jaké ovoce a také něco o jejich správném čištění a skladování.

Řekneme si, jak začít přikrmovat a zvykat děti na nové chutě. Naučíme se jak snadno lze doma připravit chutné a zdravé ovocné a obilné kaše s mlékem i bez něj. Samozřejmě nezapomeneme ani na zeleninové kaše a polévky, k nimž připojím pár osvědčených receptů. Dám vám pár tipů z čeho našim nejmenším uvařit výborný domácí čaj. Že už máte větší děti a hledáte inspiraci, co jim nabídnout zdravého k jídlu? Udělejte jim domácí müsli, zdravé pomazánky z tofu, luštěnin či vařených obilovin nebo nějakou celozrnnou pochoutku. Pokud byste chtěly své rodině vlastnoručně připravit i domácí chleba, přijďte na můj kurz pečení chleba z kvásku.
Část kurzu budeme věnovat také principům BLW - Baby led weaning.
A to nejdůležitější... jezte zdravě vy sami a děti vás budou v tomto návyku přirozeně následovat.

CENA KURZU: 350,-/os. (děti zdarma) - zahrnuje ochutnávku pro vás i vaše děti
TERMÍNY KURZU:
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
Reference:
KLÁRA K.: Kurz se mi líbil. Nejlepší byly návody a recepty v tištěné podobě, které používám pořád a jsem ráda, protože na kurzu nebyl někdy čas si vše zapsat, když hlídám dítě. Informace byly pro mě jako pro čerstvou matku, tápající co dítěti dávat k jídlu a co ne velmi přínosné. Byl dostatek času na otázky a také ochutnávky. Poznala jsem nové potraviny a způsoby přípravy, které nyní využívám. Kurz hodnotím na jedničku a všem doporučuji!
EVA CH.: Kurz byl úžasný, báječný, prostě na jedničku. Moc děkuji. Všude Vás doporučuji po kamarádkách. Oceňuji Vaši trpělivost, to jak jste byla ochotna naslouchat a jak máte vše opravdu zmáklé. Naučila jsem se jak vařit luštěniny a obiloviny a připravovat z nich pomazánky. Připravuji nyní doma i rýžový odvar pro malou. Získala jsem mnoho nových informací a těším se na praktický kurz vaření.

KLÁRA K.: Kurz se mi velmi líbil. Nejlepší byly návody a recepty v tištěné podobě, které používám pořád a jsem ráda, protože na kurzu nebyl čas si vše poznamenat, když hlídám dítě. Oceňuji, že jsem ho mohla mít s sebou, což na všech kurzech není vždy možné. Zkrátka skvělé informace pro čerstvou matku, tápající, co dávat dětem k jídlu a co ne. Byl dostatek času na otázky a také skvělá ochutnávka. Poznala jsem nové potraviny a způsoby přípravy, jak zachovat, co nejvíce vitamínů. Začala jsem doma vyrábět zdravé pomazánky, příkrmy a různé recepty, které jsme dostali. Kurz hodnotím na výbornou a vřele doporučuji!

IRENA M.: Potřebovala jsem nějakou inspiraci, co vařit svému téměř ročnímu dítěti. Asi jako každá máma zápasím s tím, že dítě moc nejí a tak musím často lovit recepty až z paty, abych vyšla vstříc všem požadavkům dítěte a zároveň se vyhnula kupovaným výrobkům a nezdravým věcem. Kurz nasměroval mé přemýšlení tak, že jsem teď schopná kombinovat některé z poskytnutých receptů s vlastními potřebami a o to, myslím jde především. Kurz pro mě byl zajímavý. Ještě by se mi moc líbilo, kdyby existovala nějaká FB skupina spokojené mámy, kde by si absolventky kurzu mohly dále vyměňovat recepty a nápady. Už teď mám několik vychytávek, které by třeba pomohly jiným maminkám, ale nemám je úplně kde sdílet.

ANETA V.: Kurz byl pro mě impulzem "nebát" se připravovat domácí stravu po létě stráveném cestováním se "skleničkovou dietou" a zároveň mě motivoval k přemýšlení nad zdravým stravováním obecně. I když náš jídelníček tvoří z větší části jiné základní suroviny (víc mléčných výrobků, méně obilovin, žádné maso), bylo pro mě zajímavé dovědět se o jiném přístupu.

LENKA Š.: Kurz byl výborný, byla jsem s ním moc spokojená! Vřele všem doporučuji!
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one