ODEBÍRAT NOVINKY
vaření.jpg
Ráda zodpovím Vaše dotazy ohledně zdravého stravování pro celou rodinu, zavádění a přípravy prvních příkrmů pro naše nejmenší a zdravých svačinek a přesnídávek pro větší děti. Jak používat kvásek ve zdravé kuchyni a při pečení chleba a jak si ho doma připravit. Jakým způsobem zařazovat vhodné bylinky a zelené natě do každodenní stravy a co je z nich možné připravit.
Jak si doma naložit vlastní pickles, tedy krátce kvašenou zeleninu a jaký má blahodárný vliv na naše trávení. Jak se vhodně a především plnohodnotně stravovat v těhotenství a při kojení. Čím nahradit cukr, vejce, živočišné tuky, mléko a další problematické suroviny ve zdravé stravě. Jak a proč je vhodné omezovat použití soli a další témata ohledně zdravého stravování.

Chtěli byste začít jíst zdravě a nevíte jak na to? Co všechno byste měli vědět, kde se to dá nakoupit a jaké jsou možnosti? Můžeme se na nákup vydat společně.
Můžeme se sejít ve vaší kuchyni (při vyšším počtu účastníků bude cena pro jednotlivce nižší) Je také možné sejít se v naší kuchyni (u Litoměřic) a dle předchozí domluvy společně uvaříme a ochutnáme, co Vás bude zajímat. Samozřejmě obstarám nákup potřebných surovin v biokvalitě.

Poradenství může probíhat prostřednictvím emailu, skypu či telefonu, ale preferuji osobní setkání (vždy na základě předchozí domluvy).

CENA KURZU:
osobní konzultace: 1000,-/h (osobně, on-line)
email: 300,- (zdarma, pokud jste navštívila kurz a jedná se pouze o doplňující dotaz)
společný nákup: 500,-/h
vaření u nás doma: 500,-/h + cena nakoupených potravin
IMG_1691.JPG
Reference:
Kateřina J.: Konečně jsem si udělala jasno v tom, jak bychom mohli jíst zdravěji a že je to snadné. Poznala jsem spoustu nových potravin a zjistila, jak se dají připravovat. A hlavně oceňuji společný nákup - super nápad. Vždycky jsem byla v obchodě ztracená a nevěděla co s čím kombinovat, aby to jedl i zbytek rodiny. Začali jsme postupně měnit naše stravovací návyky a myslím, že nám to všem prospívá, dokonce i manžel chválí, že mu to chutná. Rádi vzpomínáme na společné vaření. Byl to super den, hodně jsme se naučili a hlavně viděli, jak se co dělá. To je myslím nejvíc, moci si to i sám hned vyzkoušet a zeptat se, jak na to. Byl dostatek času na teorii i popovídání.Vytvořila jste u nás kouzelnou atmosféru a je vidět, že tomu rozumíte a máte to vyzkoušené a navíc jste milá a pohodová. Určitě doporučujeme všem! Naučíte se jak na to a spoustu různých vychytávek.
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one