ODEBÍRAT NOVINKY
pečení.jpg
Přijďte strávit společně jako za starých časů voňavý den v kruhu žen! Budeme si povídat, péct, připravovat, zdobit, ochutnávat. Aby si naše mysl i tělo mohly odpočinout a načerpat novou energii do nadcházejících vánočních dní. Abychom samy z toho načerpáme pak mohly vytvořit teplo domova v našich rodinách. Žena také potřebuje také odněkud brát a čerpat, aby pak mohla plnými doušky dávat dál!
Jako v minulosti si společně upečeme staročeský kváskový chleba a kváskový mazanec. A především si budeme hrát s těstem a připravovat úžasné, voňavé a zdravé vánoční cukroví. Abyste nemusely mít strach přes svátky mlsat a výčitky, že hromady cukru spořádají vaše malé děti. Tomu bude konec, protože to jde chutně a zdravě zároveň.
A nebude chybět ani inspirace na zdravou štědrovečerní večeři.
Moc se na vás těším!
Veškeré dobroty i jídlo budeme připravovat společně a společně jej také ochutnáme. Co nesníme, odnesete si domů, především cukroví, abyste měly už připraveno na svátky.
Nezapomeneme dodržovat ani kvalitní pitný režim. Servírovat se bude domácí bylinný čaj, celozrnná káva, voda a osvěžující domácí kvašený nápoj. V průběhu vaření bude dostatek prostoru na předávání informací, vaše dotazy i sdílení zkušeností. Recepty na všechny připravované dobroty a mnohé další si samozřejmě vezmete s sebou domů. Péct budeme jen z kvalitních bio nebo domácích surovin a čerstvě namleté mouky.

PŘIJĎTE SPOLEČNĚ STRÁVIT PŘÍJEMNÝ DEN PLNÝ ZDRAVÉHO PEČENÍ!
Odpočinout si, načerpat energii a naučit se něčemu nového... Kurz se uskuteční v klidném vesnickém prostředí v CHKO České středohoří (15 km od Litoměřic, 46 km sjezd z dálnice D 8, směrem na Ústí n. Labem) v původním venkovském stavení z 1. pol. 19. stol. s mnoha historickými prvky včetně pův. kamen a speciální pece na pečení chleba. Účast dětí na kurzu je samozřejmostí. K dispozici pro ně bude krásná zahrada i dětský koutek uvnitř, možnost výletu do okolí, nedaleko je vesnický skanzen Zubrnice, v docházkové vzdálenosti dětské hřiště. V případě zájmu je možné zajistit hlídání dětí (cena podle počtu dětí, max. 50,-/h). Můžete si vzít s sebou i doprovod pro hlídání miminka či větších dětí, kterému je možné rezervovat pouze jídlo (cena dle domluvy podle množství, cca 350,- Kč/os. včetně pití). Doprovod si samozřejmě může přivést vlastní jídlo. Děti mají jídlo zdarma.
Je možné přijet autem nebo MHD - přímý autobus do Litoměřic z Holešovic, můžeme také zajistit odvoz z Litoměřic nebo z Prahy (spolujízda). Stačí dát dopředu vědět.

CENA KURZU: 1600,-/os. (případný doprovod + 350,-/os. - jídlo a pití po celý den) - zahrnuje veškeré suroviny k vaření v bio kvalitě, kuchařku s recepty, lektorné, náklady na energie.
Vaše rezervace je závazná v okamžiku připsání částky na účet, jinak je místo nabídnuto dalším zájemcům. V případě neúčasti propadá nevratná záloha 600,- Kč (je možné za sebe najít náhradu).
Po zaslání rezervace Vám zašlu email s podrobnými informacemi, adresou ad. Počet míst v kurzu je omezen.
Pokud jsou pro vás peníze problém, ozvěte se a můžeme se domluvit např. na splátkách, naturáliích apod. Neboť chápu, že ne vždy má člověk možnost a přitom je zdravá strava důležitá a v budoucnu ušetří spousty peněz, pokud si ji umíte připravit doma sami.

Délka: 8 h
TERMÍNY KURZU:
vánoce.jpg
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one