ODEBÍRAT NOVINKY

Podporující setkání žen s RITUÁLNÍM TANCEM

286560642_755758888790404_2930291137828075594_n.jpg
Ženy se vždy v minulosti setkávaly v kruzích, aby sdílely své zkušenosti, příběhy, myšlenky, nápady a modlitby, aby se vyslechly a podporovaly. Tato setkání ženám dnes chybí a stále je potřebuji, neboť jsou velmi vyživující. Ženský kruh nabízí bezpečné a příjemné místo pro ženy a dívky všech věkových kategorií, kde se můžeme dotknout sami sebe a své ženské moudrosti.
Vzájemně se vyslechnout a podpořit se na své cestě ženstvím, propojit se v tanci, sdílení a porozumění. Napojit se na své tělo a prožívat radost v každém okamžiku, vnímat své emoce a umožnit jejich plynutí.

Každé setkání je tvořivý proces, který vychází z potřeb přítomných žen. Každá si může přinést své téma, příběh nebo jen tak být a nechat se unášet na vlně ženské energie.

Toto setkání bude obohaceno prastarým rituálním CHRÁMOVÝM TANCEM, který vychází z podstaty ženství a jejího středu.

- Chrámový tanec je průvodcem pro ženy, které se chtějí setkat se svou podstatou a najít ukrytou část své duše.

- Je setkáním s vlastní historií, setkání s prastarou moudrostí generací před námi, která je nám předávána skrze naše vlastní tělo.

- Díky tanci můžeme uctít samy sebe, život a dary, které jsme do života dostaly. Poslat skrze svůj tanec energii, aby podpořila svět.

- Chrámový tanec také napomáhá a urychluje zpracování ženských traumat, které se často ukrývají v těle (pánevní dno, hrudník, břicho), uvolňuje napětí v mysli i těle.

- Spojuje nejen naší historii a nás, ale i ženy, které jej tančí. Vytváří tak bezpečný kruh sesterství, kdy nalézáme společné propojení skrze naše duše a blízkost.

- Znovu tak otvíráme a přijímáme silnou ženskou energii. Společná energie dokáže podporovat Zemi a vytvářet tak pozitivní změny.

- Tanec je velmi intuitivní a není k němu zapotřebí žádných tanečních zkušeností.

NAJDĚTE SI I V TÉTO USPĚCHANÉ DOBĚ CHVÍLI PRO SEBE A PŘIJĎTE DO SPOLEČNOSTI PODOBNĚ NALADĚNÝCH ŽEN.

PODPORUJÍCÍ ŽENSKÉ KRUHY BUDOU PROBÍHAT PRAVIDELNĚ. S sebou si vezměte takové oblečení, ve kterém se cítíte krásně, pohodlně a vyjímečně. Nejlépe takové, v němž se vám bude dobře tančit. Jogamatku a deku pro závěrečnou relaxaci. Něco dobrého pro společnou hostinu (není nezbytné).


DÉLKA SETKÁNÍ: 2,5 h, 1x za 14 dní
MÍSTO: Mírové nám. 152/25, Litoměřice
CENA SETKÁNÍ: 300,-/os.
Cyklus 4 setkání za zvýhodněnou cenu 1000,-/os.
TERMÍNY SETKÁNÍ:
6. 6. 2022 18-20 h Litoměřice
22. 6. 2022 18-20:30 h Litoměřice
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one