ODEBÍRAT NOVINKY

Laskavé sdílení pro mámy a dcery

klárka2.JPG
Vztah mámy a dcery je velmi důležitý, jedinečný, neopakovatelný a ovlivňuje nás pro celý život. Pojďme si tento vztah hýčkat, ochraňovat a hledat cesty k porozumění a lásce.

Čím dříve si vybudujete se svou dcerou důvěrný vztah, tím déle vám v něm bude dobře. Ale nikdy není nic ztraceno, začít můžete vždy. Třeba hned DNESKA.

Připravila jsem pro vás PODPORUJÍCÍ ŽENSKÝ KRUH pro mámy a dcery, bez ohledu na věk.

Můžete přijít s malou holčičkou, školačkou, dospívající dívkou, ale i dospělou ženou, i babička je máma, i máma je dcera. Sdílení více generací je o to více léčivé. Mým cílem je utvořit bezpečný kruh pro sdílení i navázání nových přátelství a inspirace pro ostatní ženy.
Můžete si do kruhu přinést jakékoli téma, ale věnovat se budeme především ženským tématům, sebelásce a sebepéči, křehkému období dospívání, přechodovým rituálům, porozumění mámy a dcery. Každá žena bude mít prostor pro své téma a vhledy ostatních.
Setkání bude vždy podle aktuální potřeby doplněno prvky aromaterapie, vzájemného doteku, společného tvoření, hudební meditace a odpočinku.

Pro malé děti jsou připraveny hračky, ale vždy se účastní kruhu s maminkou. Budeme brát ohled na potřeby našich dětí. Naučíme se společné rituály, které pak můžete praktikovat i doma. Nebude chybět společné tvoření, tanec, zpěv, hra na hudební nástroje a další ženské rituály, tolik potřebné právě pro ženy a jejich láskyplné vztahy.

PŘIJĎ A UTVOŘ S NÁMI LÁSKYPLNÝ KRUH PLNÝ POROZUMĚNÍ.

DÉLKA SETKÁNÍ: 2,5 h
MÍSTO SETKÁNÍ: Litoměřice, Mírové nám. 152/25
CENA SETKÁNÍ: 510,-/pár (máma a dcera, cena zahrnuje i částku za materiál pro společnou tvorbu, olej na masáž apod.)
Cyklus 5 setkání za zvýhodněnou cenu 2220,-

S sebou si přineste jogamatku, deku pro relaxaci a něco dobrého pro společnou hostinu. Bude skvělé, když se i s dcerou obléknete tak, abyste se cítily vyjímečně, krásně a pohodlně jako na mimořádnou událost, oslavu, kterou toto společné setkání je. Ideálně takové, ve kterém se vám bude i hezky tančit.
TERMÍNY SETKÁNÍ:
V případě zájmu o setkání napište a já vám dám vědět až vypíšu nový termín.
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one