ODEBÍRAT NOVINKY
dvojcata_83.jpg
Máte pocit, že vám děti přerůstají přes hlavu, že nedokážete zvládnout den s nimi v klidu a harmonii? Nevíte, jak věnovat čas staršímu, když přišlo další miminko? Máte vztek, jste smutná a potřebujete udělat změnu, abyste se nezbláznila?
Ano, tak tohle znám moc dobře... mám 4 děti, z toho 2 hodně malé a 1 úplné miminko. A taky jsem občas v koncích a snažím se najít nový směr. Pojďme se vzájemně povzbudit a inspirovat.
Na kurzu se s vámi podělím o své tipy, jak to může fungovat s respektem k dětem, ale i k vašim vlastním potřebám. Budeme si povídat např. o uspávání více dětí, kojení a tandemovém kojení, nošení a tandemovém nošení, bezplenkové komunikační metodě či odplenkování více dětí najednou, nákupech s více dětmi, společném stolování, cestování, návštěvách a dalších specifických tématech, která s více dětmi nabývají najednou zcela jiný rozměr, bez ohledu na to, zda máte děti 2 nebo třeba 6.
Věnovat se budeme i sourozenecké rivalitě, "žárlení", klučičím válkám, rozdílům mezi přístupem ke klukům a holčičkám, společnému trávení času. Zmíníme i různé přechodové rituály, důležité téma - jak připravit dítě na příchod sourozence a další.
Prostor bude také pro vaše konkrétní dotazy a situace, které aktuálně řešíte. Neboť je opravdu důležité, jakou péči věnujeme svým dětem na počátku života, protože tím ovlivníme, jací dospělí se z nich stanou.

CENA: 200,-/os. (2 h, děti zdarma)
TERMÍNY KURZU:
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one