ODEBÍRAT NOVINKY
DSC_0465.JPG
Kontaktní rodičovství je vysoce kontaktní, citlivý a respektující způsob péče, o který nás připravila desetiletí rad o odtažité výchově. Nejdůležitější je vnímat podněty dítěte a správně na ně reagovat. Nejedná se o žádný nový styl výchovy, ale o dávný intuitivní a láskyplný způsob péče, který je založen na přirozených reakcích na potřeby našich dětí.
Většina lidí si ale myslí, že praktikovat kontaktní rodičovství s dvojčaty není možné. Že je to příliš náročné na čas, pozornost i prostor a že třeba praktikovat bezplenkovou komunikační metodu plně není možné vůbec, nebo jen s vypětím všech sil. Chtěla bych vám ukázat, že tomu tak není! Nejen, že je to možné, ale naopak kontaktní rodičovství vám mnohé situace právě s dvojčaty může zjednodušit.

Pokud jste v očekávání nebo už malá dvojčátka máte a hledáte podporu, pak je kurz určen právě vám!

Předám vám své zkušenosti s dlouhodobým KOJENÍM DVOJČAT, ukážeme si vhodné polohy a řekneme, jak řešit možné obtíže.
Povíme si jak nejlépe řešit SPÁNEK DVOJČAT.
Podpořím vás v NOŠENÍ DVOJČAT, naučím vás vázat je do šátku, poradím se správným výběrem šátku či nosítka, můžete si vhodný rovnou i koupit (podle aktuální nabídky). Předvedeme si další doplňky k nošení a řekneme si, jak nejlépe sebe i děti při nošení obléci v závislosti na ročním období.

Dále vám mohu předat své zkušenosti s BEZPLENKOVOU KOMUNIKAČNÍ METODOU, řekneme si jak začít, čemu se vyvarovat a předám vám praktické tipy, jak to lze zvládnout i s dvojčátky.
V případě, že chcete používat látkové plenky, pomohu vám sestavit LÁTKOVOU VÝBAVIČKU NA MÍRU, vhodnou pro vaše dvojčata.
Pokud máte už větší děti, ráda vám předám své zkušenosti s METODOU BLW - odstavení vedené dítětem (baby-led weaning), tedy způsobem, jak začít dítě přikrmovat podle jeho požadavků.
Mohu vám rovněž předat informace potřebné k výběru vhodné porodnice a dalších témat souvisejících s těhotenstvím s dvojčaty, jejich porodem a následnou péčí.


Můžeme se sejít u mě doma (Terezín) nebo u vás doma (dle domluvy, je třeba počítat s cenou za cestovné, která je vždy domluvena předem). Pokud jste z jiného města můžeme se spojit přes videohovor přes Messenger.

CENA KURZŮ:

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE na zvolené téma (osobně nebo on-line): 1000,- /h

INDIVIDUÁLNÍ KURZ VÁZÁNÍ DO ŠÁTKU:

2000 Kč (těhotná nebo maminka s dvojčátky)
2500 Kč (úvazy naučím oba rodiče)
3200 Kč (2 těhotné) - ZVÝHODNĚNÁ CENA!

V případě, že máte zájem o kurz u vás doma je cena závislá na dojížďkové vzdálenosti (10,-/km + 150,-/h strávené na cestě), v Praze + cca 500,-, a je vždy domluvena předem. Mohu k Vám přijet pokud jste z Prahy či Středočeského kraje, z okresu Litoměřice, Teplice, Ústí nad Labem a okolí. Vázání je možné také naučit se on-line přes videohovor, mám s tím velmi dobré zkušenosti.

Součástí kurzu je také následná podpora formou konzultací, příp. zopakování či kontrola úvazu po porodu on-line nebo s miminky v kurzovné v Terezíně, a to ZDARMA.

V případě zájmu je možné domluvit skupinový kurz podle vašich požadavků.
V případě zájmu si napište o nový termín a já Vám pošlu email s podrobnostmi jakmile jej vypíšu.

Nabízím také možnost uspořádat kurz ve vašem mateřském, rodinném centru či jinde.
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one