ODEBÍRAT NOVINKY

Kontakt

Mgr. LUCIE ERNST - tel. 724 663 586 (nejlépe sms)
profilovky_15.jpg
Obchodní podmínky
Pro rezervaci místa v kurzu je nutné vyplnit objednávku u příslušného kurzu a uhradit kurzovné. Odesláním objednávky (rezervace) souhlasíte s obchodními podmínkami. Rezervace se stává závaznou v okamžiku připsání peněz na účet, jinak je místo nabídnuto ostatním zájemcům.
Závaznou rezervaci je možné převést na následují termín kurzu v případě, že nám dáte vědět nejpozději 3 dny před konáním kurzu. Zrušením rezervace méně než 3 dny již rezervaci není možné přesunout a propadá v plné výši. Ve výjimečných případech ze závažných např. zdravotních důvodů je možné ji po předchozí domluvě (min. 24 hodin předem) převést na následující termín, u individuálních kurzů na nový termín .
Je vždy možné poslat za sebe na kurz náhradu, jen je potřeba sdělit jméno náhradníka.
V ojedinělých případech např. při menším počtu zájemců o kurz se může stát, že je kurz zrušen ze strany organizátora kurzu. V tomto případě je zájemcům nabídnuto převedení rezervace na následující termín, individuální kurz nebo vrácení kurzovného zpět v plné výši. O tom jak bude s kurzovných naloženo se obě strany dohodnou písemně (emailem) neprodleně po oznámení této skutečnosti.

Mgr. LUCIE ERNSTOVÁ
Dlouhá 23, 411 55 Terezín
email: ernstoval@seznam.cz
IČ: 6045545
DIČ: CZ6045545 Zapsaná v živ. rejstříku Městským soudem v Praze
LUCIE ERNST - ernstoval@seznam.cz | 724 663 586
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one